Naprawa drzwi

Wnętrza

Szukasz sprawdzonej firmy oferującej wykonanie takie zlecenia jak renowacja drzwi drewnianych w Twojej okolicy ? Nasza firma zajmuje się usługami takimi jak: renowacja drzwi drewnianych , wymiana zamków , serwis drzwi oraz usługi ślusarskie wykonane przez naszego ślusarza. Jesteśmy dla Państwa dostępni w i okolicach. Świadczymy usługi dla klientów indywidualnych, firm oraz instytucji publicznych.

OFERTA

Jesteśmy firmą, która oferuje dość szeroką gamę usług związanych z drzwiami. Oferujemy Państwu wszelkie możliwe usługi związane z renowacją i serwisem drzwi oraz jego elementami, a do tego nasi fachowcy specjalizują się w ślusarstwie, które jest niełatwym zawodem. Nasza wiedza i wieloletnie doświadczenie pozwala na sprostanie Państwa potrzebom:

Renowacja drzwi drewnianych

Specjalizujemy się w usłudze jaką jest renowacja drzwi drewnianych . Są one zazwyczaj elementem wystroju domu, który nadaje charakteru i elegancji. Kiedyś były one montowane we wszystkich domach, dlatego najczęściej możemy spotkać takie drzwi w wieloletnich domach, starych kamienicach czy instytucjach publicznych. Renowacja drzwi drewnianych wykonywana przez naszych fachowców ma nadać im drugie życie i podnieść wizualne walory. Drewno to materiał, który ulega naturalnemu zniszczeniu przez różne czynniki. Zależnie od tego, gdzie drewniane drzwi są umieszczone, wewnątrz pomieszczenia czy na zewnątrz oddziaływania są inne. Renowacja drzwi zabytkowych to kilkuetapowe działania, które należy dokonać, aby uzyskać oczekiwany efekt końcowy.

Renowacja drzwi zabytkowych :

Etap 1. Renowacja drzwi zabytkowych – Przygotowanie powłoki (mycie)

Etap 2. Renowacja drzwi zabytkowych – Oczyszczenie powłoki

Etap 3. Renowacja drzwi zabytkowych – Szlifowanie powłoki

Etap 4. Renowacja drzwi zabytkowych – Olejowanie powłoki

Etap 5. Renowacja drzwi zabytkowych – Malowanie powłoki farbą

Wymiana zamków

Specjalizujemy się w takiej usłudze jak wymiana zamków na nowe, aby zapewnić naszym klientom bezpieczeństwo. Warto zwracać uwagę na to czy zamek w drzwiach nie jest wysłużony, nie zacina się, podczas otwierania potrzebne jest użycie bardzo dużej siły. W takich przypadkach wymiana zamków musi zostać zrealizowana, ponieważ zapewni to większe poczucie bezpieczeństwa i komfort psychiczny mieszkańców, narażonych na włamania i inne incydenty. Nasza ekipa fachowców prowadzi serwis (wymiana zamków ) w taki sposób, aby zadowolenie klienta było bardzo duże. Warto zlecić wymiana zamków fachowcom, a na pewno w trakcie przeprowadzki do nowego mieszkania.

Serwis drzwi

Oferujemy serwis drzwi , wykonując montaż zamków w nowych i starych drzwiach, naprawy różnego kalibru oraz regulacje, tak aby usługa przyczyniła się do trwalszej i dłuższej posługi Twoich drzwi. Dokonujemy starannej i profesjonalnej usługi. Serwis drzwi to gwarancja realizacji szybko i skutecznie.

Oferujemy państwu wszelkie możliwe usługi jako serwis drzwi :

 • Regulacja drzwi
 • Wymiana wkładek i zawiasów
 • Wyposażanie drzwi o dodatkowe zamki
 • Naprawy drzwi po włamaniach
 • Montaż wizjerów
 • Montaż drzwi
 • Naprawa witryny

Ślusarz

Oferujemy awaryjne otwieranie zamków do kluczy do domostw, mieszkania, auta i innych pomieszczeń. Nasz ślusarz specjalizuje się również w otwieraniu drzwi antywłamaniowych. Kryzysowe sytuacje zdarzają się niejednemu. Sytuacja w której zgubimy lub zatrzaśniemy klucze, może przydarzyć się każdemu. Jedynym rozwiązaniem jest przyjazd wykwalifikowanej osoby w celu pomocy. Ślusarz posiada wieloletnie doświadczenie, które pomoże uporać mu się nawet z najtrudniejszym zleceniem.

Ślusarz oferuje wśród swoich usług:

 • Dorabianie kluczy – wieloletnie doświadczenie naszego fachowca (ślusarz ) powoduje to, że potrafi on kopiować różnorodne klucze już w ciągu nawet kilku minut.
 • Otwieranie drzwi mieszkania
 • Otwieranie drzwi samochodu
 • Otwieranie drzwi bagażnika
 • Otwieranie drzwi antywłamaniowych
 • Otwieranie zamków bez klucza

BEZPIECZEŃSTWO MIESZKAŃCÓW

Zapewniamy Naszym klientom bezpieczeństwo i dyskrecję. Staramy się, aby każde zlecenie było wykonane w komfortowych dla klienta warunkach. Nasze usługi przyczyniają się do tego, aby mieszkańcy czuli się bezpiecznie w swoich domach.

DOŚWIADCZENIE

Jesteśmy skuteczni w tym co robimy. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że nasi fachowcy są doskonali w tym co robią. Ślusarz z zlecenia na zlecenie wprawia się w swoich działaniach, a estetyczne wykończenia sprawiają, że Klienci do nas wracają. Nasze usługi (renowacja drzwi drewnianych , wymiana zamków , usługi ślusarskie, serwis drzwi ) sprawiają, że jesteśmy konkurencyjni na rynku.

KONTAKT

Poszukujesz firmy, która realizuje tobie usługę taką jak renowacja drzwi drewnianych w Twojej okolicy ? Chcesz, aby wymiana zamków przebiegłą szybko i sprawnie? Szukasz odpowiedniej osoby, takiej jak ślusarz , aby dorobić klucze? Chcesz, aby serwis drzwi był wykonany w sposób profesjonalny? Szukasz firmy, która wykona renowacja drzwi drewnianych ?

Odpowiemy na Twoje pytania i postaramy się pomóc. Zadzwoń,

Wnętrza
Jak dbać o płytę HDF?

Płyta HDF to wysokiej jakości płyta pilśniowa, która ma bardzo dużą gęstość. Skrót HDF pochodzi z języka angielskiego i jest rozwinięciem słów High Density Fibreboard. To materiał drewnopochodny, który bardzo często wykorzystywany jest w produkcji mebli, w wykończeniu wnętrz oraz w sektorze budowlanym. Płyty HDF powstają ze sprasowanych ze sobą …

Wnętrza
Biały stolik kawowy do salonu

Salon urządzony w stylu minimalistycznym to ostatnio najnowszy trend i nic nie wskazuje na to, aby w niedalekiej przyszłości miało to ulec zmianie. Idąc w duchu stylu skandynawskiego, angielskiego, prowansalskiego, czy po prostu nowoczesnego, można bez obaw zainwestować w jasne lub nawet białe meble, ponieważ wydają się one być najbardziej …

Wnętrza
Nowa lodówka w domu.

Lodówka w domu Lodówka w domu jest jednym z ważniejszych sprzętów elektronicznych, ponieważ to właśnie dzięki niej możemy w odpowiedni sposób przechowywać zakupione przez nas pożywienie. Obecnie producenci starają się wyprowadzić liczne dodatkowe funkcje, dzięki którym korzystanie z lodówki staje się dużo prostsze i efektywniejsze. Nowe lodówki pojawiające się na …