Naprawa okien

Wnętrza

Szukasz sprawdzonej firmy, która oferuje taką usługę jak naprawa okien w Twojej okolicy? Nasza firma zajmuje się zleceniami: naprawa okien , renowacja okien PCV , renowacja okien drewnianych oraz serwis okien . Jesteśmy dla Państwa dostępni w i okolicach. Świadczymy te wszystkie usługi dla naszych klientów indywidualnych oraz firm, które szukają specjalistów w tej dziedzinie. Staramy się dostosować ofertę dla naszych klientów według jego potrzeb.

OFERTA

Okna czy to wykonane z PCV czy drewniane są na pierwszy rzut oka solidne i wytrzymałe. Jednak każda produkt ulega zniszczeniu pod wpływem użytkowania lub wymaga naprawy. Niektóre awarie nie wymagają wzywania fachowców, jednak większość zadań powinno zlecać się wyspecjalizowanym firmom, ponieważ można pogorszyć sytuację. Nasza firma w swojej ofercie ma szeroką gamę możliwości związanych z taką usługą jak naprawa okien , aż po serwis okien .

Naprawa okien

Naprawa okien to konieczność, kiedy szyba w oknie ulegnie uszkodzeniu i trzeba ją wymienić na nową. Nasza firma w takich przypadkach stara się reagować w jak najszybszy sposób, aby Klient otrzymał pomoc.

Renowacja okien PCV

Plastikowe okna to najbardziej popularne rozwiązanie stosowane w większości domostw. Są one lekkie, wytrzymałe, a cena jest przystępna. Jednak z biegiem czasu naturalną rzeczą jest to, że ulegają one usterkom, a jej elementy zużyciu. Jest wiele skutków, które mogą wystąpić zważając na codzienne ich użytkowanie i oddziaływanie na nie czynników atmosferycznych. Plastikowe okna również wymagają, aby została wykonana renowacja okien PCV .

Renowacja okien PCV , składa się z kilku etapów:

Etap 1. Renowacja okien PCV – Czyszczenie i odtłuszczanie okien

Etap 2. Renowacja okien PCV – Szlifowanie

Etap 3. Renowacja okien PCV – Zabezpieczenie

Etap 4. Renowacja okien PCV – Malowanie

Renowacja okien drewnianych

Specjalizujemy się w takich zleceniach jak renowacja okien drewnianych . Drewniane okna są przepiękną dekoracją, która nadaje charakteru od zewnętrznej strony mieszkania jak i wewnętrznej. Drewno to materiał, który ulega zniszczeniu przez naturalne czynniki, takie jak przebarwienia, korozja, może pęcznieć lub zostać poddane naturalnym wpływom otoczenia, co powoduje nieszczelność lub inne negatywne skutki. Renowacja okien drewnianych wiąże się również z ich odnowieniem wizualnym.

Renowacja okien drewnianych , składa się z kilku etapów:

Etap 1. Renowacja okien drewnianych – Usunięcie zniszczonych okuć i zawiasów

Etap 2. Renowacja okien drewnianych – Usunięcie starej farby z okien

Etap 3. Renowacja okien drewnianych – Szlifowanie okien

Etap 4. Renowacja okien drewnianych – Uzupełnienie ubytków w drewnianej ramie

Etap 5. Renowacja okien drewnianych – Usunięcie zniszczonego kitu oraz uszczelek

Etap 6. Renowacja okien drewnianych – Montaż nowych elementów (zawiasy)

Etap 7. Renowacja okien drewnianych – Malowanie drewnianych ram

Serwis okien:

Regulacja i konserwacja okuć

Przynajmniej raz na rok warto dokonać przeglądu okuć, ocenić ich stan i sprawdzić czy są one bardzo zanieczyszczone. Nasi fachowcy starannie czyszczą i nasmarowują je preparatem przetestowanym przez nich (są to smary). Serwis okien to kompleksowa usługa regulacji i konserwacji kuć. Niekiedy zdarza się, że głównym powodem jest zalegający piasek, jednak zazwyczaj potrzebna jest pomoc fachowca.

Wymiana i naprawa okuć

Oferujemy wymianę i naprawę okuć jako serwis okien . Nie zawsze wystarczy drobna regulacja i konserwacja, ponieważ elementy metalowe ulegają zniszczeniu i dla bezpieczeństwa warto dokonać pewnych zmian. Nasi fachowcy wykonują odpowiedni serwis okien , abyś mógł na nowo otwierać, zamykać i uchylać okno.

Wymiana uszczelek

Uszczelka do gumowy element, który po dłuższym czasie ulega zniszczeniu. Ten element może się wyrobić poprzez codzienne użytkowanie, a konsekwencją tego będzie nieszczelność okien, przez które będzie przedostawało się powietrze zewnątrz. Serwis okien daje możliwość szybkiej realizacji zlecenia i cieszenia się komfortem ciepła oraz bezpieczeństwa.

Wymiana szyb

Szyba w oknie jest elementem hartowanym, który nie powinien ulec stłuczeniu, jednak i takie incydenty mogą się przytrafić. Najczęściej dochodzi do stłuczenia szyb w wyniku przypadkowych uderzeń lub zabaw lub mniej spodziewanych incydentów jak włamania. W takim przypadku jedynym wyjściem jest wezwanie fachowców. Skorzystanie z usługi jaką oferujemy, czyli serwis okien , możesz być spokojny, że zlecasz to w odpowiednie ręce fachowców z branży.

Wymiana zamków, zawiasów i klamek

Oferujemy wymianę zamków, zawiasów i klamek w oknach jako serwis okien , wykonywane przez naszych fachowców. W szybki i fachowy sposób zostanie wykonana, a Ty będziesz mógł cieszyć się ciepłem i bezpieczeństwem w swoim mieszkaniu.

Wszystkie prace, które wykonujemy (naprawa okien , renowacja okien PCV , renowacja okien drewnianych oraz serwis okien ) przyczyniają się do lepszego funkcjonowania oraz polepszenia standardu bezpieczeństwa. To wszystko sprawi, że nasi fachowcy pomogą Wam w tym, aby Wasze okna starły się bardziej przyjazne w obsłudze.

PRZEGLĄD I KONSERWACJA OKIEN

Systematyczna renowacja okien drewnianych to ważna czynność, która powinna odbywać się regularnie. Ma ona na celu jak najdłuższe zachowanie wysokich walorów użytkowania okna.

Myśl o oknach nie powinna kończyć się wraz z ich kupnem i ich montażem. Warto chociaż raz w roku dokonać szczegółowego przeglądu okien oraz ich poszczególnych elementów, które wpływają na komfort cieplny naszych mieszkań. Kiedy podczas codziennych obowiązków i wolnego czasu poczujemy, że temperatura przy oknie jest niższa niż kiedyś. Warto również zwrócić uwagę na to, kiedy czujemy powiew chłodu lub świszczenie dochodzące z okna. Renowacja okien PCV , renowacja okien drewnianych oraz serwis okien to idealny pomysł, aby przedłużyć walory użytkowania okien.

Jeśli podczas zamykania lub otwierania okna zauważymy, że nie zamyka się ono w prawidłowy sposób powinniśmy sprawdzić czy jego obrzeża nie są naruszone lub uszkodzone. Czasami wystarczy przeczyścić obrzeża ramy okiennej z piasku czy innych zabrudzeń, jednak nie zawsze jest to ostateczne rozwiązanie

DOŚWIADCZENIE

Nasz firma specjalizuje się w swojej branży juz od wielu lat. Fachowcy, którzy działają w naszych szeregach zbierają doświadczenie z zlecenia na zlecenie. Naprawa okien to nie lada wyzwanie, jednak codzienne staramy się jemu sprostać! Wiele zleceń u naszych klientów, takich jak renowacja okien PCV , renowacja okien drewnianych czy serwis okien pozwala nam zaspokoić potrzeby wielu osób.

KONTAKT

Poszukujesz firmy, która realizuje usługę taką jak naprawa okien w Twojej okolicy ()? Chcesz, aby naprawa okien została zlecona fachowcom? Zastanawiasz się czy renowacja okien PCV to dobry pomysł? Masz drewniane okna i chcesz dokonać renowacja okien drewnianych ? chcesz zlecić komuś serwis okien ?

Nasi fachowcy postarają się odpowiedzieć na te i inne pytania.

Zadzwoń:

Wnętrza
Jak dbać o płytę HDF?

Płyta HDF to wysokiej jakości płyta pilśniowa, która ma bardzo dużą gęstość. Skrót HDF pochodzi z języka angielskiego i jest rozwinięciem słów High Density Fibreboard. To materiał drewnopochodny, który bardzo często wykorzystywany jest w produkcji mebli, w wykończeniu wnętrz oraz w sektorze budowlanym. Płyty HDF powstają ze sprasowanych ze sobą …

Wnętrza
Biały stolik kawowy do salonu

Salon urządzony w stylu minimalistycznym to ostatnio najnowszy trend i nic nie wskazuje na to, aby w niedalekiej przyszłości miało to ulec zmianie. Idąc w duchu stylu skandynawskiego, angielskiego, prowansalskiego, czy po prostu nowoczesnego, można bez obaw zainwestować w jasne lub nawet białe meble, ponieważ wydają się one być najbardziej …

Wnętrza
Nowa lodówka w domu.

Lodówka w domu Lodówka w domu jest jednym z ważniejszych sprzętów elektronicznych, ponieważ to właśnie dzięki niej możemy w odpowiedni sposób przechowywać zakupione przez nas pożywienie. Obecnie producenci starają się wyprowadzić liczne dodatkowe funkcje, dzięki którym korzystanie z lodówki staje się dużo prostsze i efektywniejsze. Nowe lodówki pojawiające się na …