Prezenty ślubne – co podarować młodej parze?

Poza wnętrzami

Wybór prezentu ślubnego może być bardzo problematyczny – w końcu chcemy, by nasz podarek był praktyczny oraz spełnił oczekiwania przyszłym małżonką. Niegdyś dawano przede wszystkim sprzęty kuchenne i domowe, które miały przydać się młodej parze na nowej drodze życia. Dziś jednak, gdy większość narzeczonych mieszka razem przed ślubem i wcześniej dorabia się różnych dóbr, prezenty tego typu przestały mieć praktyczne znaczenie. Przedstawiamy cztery pomysły na prezenty dla przyszłych małżonków!

1. Gotówka

Gotówka to z pewnością najbardziej praktyczny prezent, który w dodatku nie wymaga kreatywności ze strony gości. Pieniądze mogą być przeznaczone na wybrany przez parę młodą cel, taki jak budowa domu, nowy samochód, remont mieszkania czy podróż poślubna. To również sposób na “zwrócenie” kosztów ślubu i wesela, które w dzisiejszych czasach nierzadko wynoszą nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych.

2. Podróże i doświadczenia

Jeśli wiemy, że przyszli małżonkowie nie potrzebują nagłego zastrzyku pieniędzy, możemy zdecydować się na nieco mniej praktyczny, jednak wyjątkowo przyjemny prezent w postaci bonów podarunkowych, które wykorzystać można na podróże lub przeżycia. Wiele firm o charakterze rekreacyjnym umożliwia nabycie bonów m.in. na lot paralotnią, całodniowy pobyt w SPA lub pokrycie kosztów podróży do dalekich krajów – a przecież każdy wie, że miłość rozkwita podczas wspólnego spędzania czasu. Najlepiej sprawdzą się karnety otwarte, które uprawniają do skorzystania z wybranej części oferty danej firmy, dzięki czemu młoda para może dostosować wydarzenie do swoich potrzeb i preferencji.

3. Bony do sklepów budowlanych

Bony do sklepów budowlanych to zdecydowanie jeden z najbardziej praktycznych prezentów. W takich sklepach znajdziemy nie tylko produkty do przeprowadzania budowy domu lub remontów, ale również wyposażenie kuchni, umeblowanie czy elementy oświetlenia i różnych instalacji. Należy pamiętać jednak, by prezent był dopasowany do oczekiwań młodej pary – warto wcześniej dopytać o ulubione sklepy czy firmy.

4. Rozwijanie hobby

Jeśli wiemy, że parę młodą łączy wspólne hobby, idealnym prezentem na ślub będzie bon do specjalistycznego sklepu lub karnet na konkretne usługi. Do wyboru mamy mnóstwo firm, które oferują produkty dla wybranej grupy m.in. księgarnie, sklepy sportowe lub te nastawione na jedną aktywność (np. kajakarstwo, jazdę konną, kulinaria). Taki prezent dostarczy mnóstwo radości przyszłym małżonkom i pozwoli na wspólne spędzanie czasu w ulubiony sposób.

Poza wnętrzami
Flipcharty na konferencjach biznesowych

Flipchart jest rodzajem pomocy naukowej, którą bardzo powszechnie można zaobserwować nie tylko w czasie konferencji biznesowych, ale również w kadrach filmów czy seriali. Jeśli chcesz, by Twoje słowa zyskały mocniejszy wydźwięk, a spotkanie nabrało bardziej biznesowego charakteru – wykorzystaj flipcharty! Czym są flipcharty? Są to rodzaje mobilnych tablic, dostępnych na …

Poza wnętrzami
Czym jest projekt organizacji ruchu drogowego?

Organizacja ruchu drogowego jest niezwykle ważna. Przede wszystkim wpływa ona na funkcjonalność najbliższego otoczenia oraz bezpieczeństwo. Dobrze oznakowane drogi, barierki, płoty oraz bramy są niezwykle potrzebne, a do tego skutecznie wpływają na bezpieczeństwo i estetykę najbliższego otoczenia. Sprawdź, czym jest projekt organizacji ruchu drogowego, gdzie stosowane są tego typu rozwiązania …

Poza wnętrzami
Czy możliwe jest zdobycie dużej sumy w krótkim czasie?

Zdobywanie dużych pieniędzy bez większego wysiłku i w bardzo krótkim czasie, wydaje się być idealną receptą na nieuczciwe zachowanie. Większość osób takie sytuację kojarzy wyłącznie z wykroczeniami lub oszustwami. Jednak warto zwrócić uwagę na takie sytuacje, jak nieoczekiwane otrzymanie spadku lub zwyczajnie wygranie loterii pieniężnej. Choć w pierwszym przypadku, czyli …